Уточнить цену

* Можно узнать цену по телефону +38(044) 383-55-55

Годинник під заставу

Заложить часы

Вузькоспеціалізований ломбард годинників - найкраще місце, щоб отримати кредит під заставу справжніх швейцарських годинників. Ломбард годинників «Циферблат» спеціалізується виключно на оригінальних швейцарських годинниках, для прийняття рішення щодо видачі кредиту під заставу годинника йде не більше 10 хвилин. Наші експерти визначають справжність, точність ходу (на спеціальному професійному обладнанні) в присутності клієнта і, виходячи зі стану годинника, можуть видати до 60% від ринкової вартості годинника. Видача грошей відбувається у нас в офісі, тому на всю процедуру оформлення йде не більше 20 хвилин!


Для отримання кредиту під заставу швейцарських годинників і ювелірних виробів вам достатньо мати при собі предмет застави та паспорт громадянина України (кредитні договори укладаються тільки з особами, які досягли 18-ти років)


Ми пропонуємо дуже вигідні умови!


Як це зробити ?


Для початку заповніть поля онлайн-оцінки або зателефонуйте нам за телефонами, вказаними в розділі "Контакти". Так ви будете заздалегідь знати, на що розраховувати. Втім, це не обов'язково - ми приймемо вас і без попередньої оцінки і постараємося обслужити так швидко, як можливо.


 Менеджер оцінює модель, стан, документи на виріб і визначає можливу суму застави.

Мінімальний термін кредитування від 10 днів. Виплата за відсотками до 14 днів складе 0,25% в день, понад цього терміну -  6% в місяць.

Для оформлення позики потрібно мінімум документів - тільки паспорт і сертифікати, що підтверджують справжність виробу. Так угода буде захищена законом, а ви не забудете її умови і терміни.

Після укладення договору менеджер надає Вам грошові кошти, а предмет застави зберігається в сейфі на зазначений у договорі термін. Одномоментно ми можемо видати до 100 тисяч доларів, більші суми - за попередньою угодою.

До кінця терміну договору вам потрібно буде викупити свій предмет застави. Якщо ви цього не зробите, ломбард залишає їх собі і може розпоряджатися ними, як вважає за потрібне. Зазвичай такі екземпляри йдуть на перепродаж, де у вас буде шанс все-таки їх повернути.