Циферблат - Центр годинників та ювелірного мистецтва

Про компанію

Годинниковий центр «Циферблат»: швидка допомога у вирішенні фінансових проблем

Виникли фінансові проблеми? За наявності оригінального годинника в особистій власності з їх рішенням допоможе годинниковий ломбард «Циферблат». Вузконаправлена діяльність нашого годинникового центру допомагає оперативно отримати потрібну суму. Велика база клієнтів підтверджує надійність та якість нашої роботи.

Наші послуги

Ломбард годинників «Циферблат» пропонує зацікавленим клієнтам:

  • викуп оригінального годинника (купуємо елітні годинники та хронографи в оригінальному виконанні);
  • прийом годинників (цікавить можливість застави? Деталі обговорюються в індивідуальному порядку);
  • до 90% від ринкової вартості (виріб попередньо оцінюється нашими фахівцями);
  • оцінку в режимі реального часу (дистанційне надання послуги допомагає заощадити час, зорієнтувавшись на реальні ціни).

Важливий момент: ми цінуємо конфіденційність наших клієнтів, тому потрапляння особистої інформації третім особам виключено. Надійність діяльності підтверджена високим статусом Trusted Seller на міжнародному майданчику Сhrono24.

Приймаємо продукцію відомих брендів вартістю до 100 000 доларів. У вас швейцарський хронограф, ціна якого значно вища? Особливості викупу обговорюються індивідуально.

Працюємо як із справними, так і пошкодженими виробами. Враховуються поломки механізму чи потертості, відколи, подряпини на корпусі.

Особливості оцінки

Цікавить актуальна оцінка швейцарських годинників чи ювелірних прикрас? Завітайте до нашого офісу. У штаті годинного центру – лише досвідчені фахівці, які мають значний обсяг знань. Цей момент плюс використання спеціального обладнання гарантує достовірне визначення вартості швейцарського годинника. Послуга оцінки у нашій компанії пропонується безкоштовно. Плюс: після озвучення вартості клієнт не зобов'язаний приймати наші умови.

Особисто відвідати офіс не виходить? Наш ломбард пропонує послугу виїзної оцінки. Географія: Київ та область. Час візиту попередньо узгоджується із клієнтом.

Альтернативний варіант – послуга онлайн-оцінки. Щоб замовити дистанційне визначення вартості швейцарського годинника або ювелірних прикрас, потрібно заповнити форму. Доступ розташований у правому нижньому кутку. При заповненні важливо вказати бренд та модель годинника. Важливий момент: прикріплення фото в хорошій якості. Якість знімка прискорює швидкість обробки запиту. Через 5-10 хвилин після оформлення заявки наш фахівець озвучить орієнтовну вартість вироба. Щоб дізнатися точну ціну викупу та оформити договір, потрібно відвідати наш офіс.

Онлайн-оцiнка

Фактори, що впливають на вартість годинника при зверненні до ломбарду "Циферблат"

Є бажання продати годинник швейцарського виробництва? Ціна залежить від стану. Враховуються особливості та працездатність механізму. Також: спеціаліст оглядає корпус та ремінець на предмет пошкоджень, що впливають на естетичний стан виробу. Додатковим фактором, що впливає на вартість, є цінність бренду на сучасному ринку.

Потрібна позика під заставу швейцарських годинників? Наші спеціалісти проведуть предметну оцінку, орієнтуючись на виробника. Ми розуміємо, що швейцарські годинники – це розкіш, тож уважно підходимо до визначення реальної вартості. Не варто думати, що годинник, створений багато років тому, не становить цінності на сучасному ринку. Професійна оцінка допомагає визначити їхню реальну ціну, яка, у разі раритетного виробу, суттєво вища, ніж ціна моделей у сучасному виконанні.

Покупка годинника

Є бажання купити годинник швейцарського виробництва за доступними цінами? Наш ломбард пропонує послуги комісійного магазину. Пропонуємо реалізацію годинників, ціни яких на 30-80% нижчі, ніж у спеціалізованих бутиках.

Наші переваги:

  • гарантована якість (пропонуємо годинник у відмінному технічному стані);
  • перевірена справжність (використання спеціальних сервісів плюс професійна оцінка унеможливлюють продаж лотів сумнівного походження);
  • доступні ціни (вартість залежить від бренду та стану годинника);
  • професійна допомога у виборі.

Думка фахівців: статусний годинник не одягають щодня. З огляду на дбайливе ставлення до швейцарських хронографів, надовго зберігається привабливість зовнішнього вигляду. Цей момент допомагає придбати вживаний годинник, який візуально складно відрізнити від нової продукції. Але ціна, при зверненні до нашого годинникового центру, нижча, ніж у фірмових магазинах.

Цікава пропозиція: купівля швейцарських годинників без документів. На вироби без документального підтвердження справжності та за відсутності оригінальної упаковки у нашому комісійному магазині поширюється велика знижка. Це чудовий варіант, якщо клієнт зацікавлений у покупці хронографа для себе.

Каталог годинників

Зацікавила пропозиція? Звертайтесь до співробітників нашого годинникового центру. Ми уважно підходимо до кожного клієнта, приймаючи швейцарські годинники без оригінальної коробки або документів, що підтверджують їхню справжність. Пропонуємо до 90% від ринкової вартості (сума обговорюється окремо) та офіційне оформлення договору. Плюс: повна конфіденційність, незалежно від суми угоди.

Відповіді на запитання

Как определяется стоимость часов?
Стоимость часов определяется в зависимости от визуального и технического состояния, а также рыночной стоимости.
Как производится расчет?
Расчет производится наличными у нас в офисе.
Как быстро я получу деньги после оценки?
Деньги получаете сразу же после оценки.
Нужны ли коробка и документы?
Наличие коробки и документов положительно влияет на стоимость часов.
Есть ли гарантия на часы?
На все часы, приобретаемые в нашем магазине, мы предоставляем гарантии:
— подлинности часов;
— юридической чистоты;
— качественной предпродажной подготовки;
— адекватного подхода и оптимальных цен;
— строгой комплексной проверки все часов без исключения;
— гарантию работоспособности и точности хода от 6 месяцев до 2 лет.

Що наші клієнти думають про нас?

Дякую за високий рівень уваги до моєї ситуації та щире бажання допомогти.
Олена
Періодично користуюся допомогою "Циферблат", надійно як калібр Omega 8800 ;)
Олексій
Все стільки років хлопці показують сумлінне слідування традиціям Swiss Made, завжди прозорі та доброзичливі 
Максим
Трохи хвилювалася, що довелося віддати прикрасу у залог. Та врешті решт все гаразд. 
Марія М
Дякую за високий рівень уваги до моєї ситуації та щире бажання допомогти.
Олена