Скупка монет у Києві та Україні. Оцінка та викуп у ломбарді Циферблат

Купити
золоті монети

Навіть досвідчені нумізмати не завжди здатні оцінити точну вартість антикварних виробів, не кажучи вже про тих, хто цікавиться нумізматикою заради хобі. Якщо ви є власником монети, значка, банкноти або ордену, рекомендуємо звернутися до нашої компанії “Циферблат”. Ми приймаємо зарубіжні екземпляри, у тому числі монети США. Вас приємно порадують наші ціни, які набагато вищі, ніж у конкурентів. Наприклад, золотий червонець ми оцінимо десятками або навіть сотнями тисяч (залежно від його стану і року). Навіть якщо антикваріат не срібний і не золотий, він може коштувати великих грошей. Ви можете здати монети у наш ломбард, оформивши прозору угоду. Ми гарантуємо вам кваліфіковану та справедливу оцінку, відсутність обману та найвищу оплату за надані вироби.

Визначення ціни антикваріату

Купівля монет - досить популярна послуга, але не всі компанії можуть запропонувати гідні гроші. Багато хто створює додаткові комісії, приховані платежі або значно знижує оплату.

Ми працюємо чесно, визначаємо цінову категорію запропонованого виробу за таким принципом:

  • Безпека. Чим кращий стан монети, тим вищою буде її ціна. Крім цього, на оцінку впливає історія монети та матеріал, з якого вона виготовлена.
  • Рідкісність. Це основний фактор, що впливає на вартість монети. Чим менше екземплярів збереглося, тим вище ціна виробу.
  • Ситуація на нумізматичному ринку.

Про нас

Наша компанія готова розглянути всі запропоновані вами екземпляри. Ми готові купити золоті монети СРСР різних років.

Особливою перевагою є можливість оцінки онлайн: ви зможете дізнатись попередню вартість виробу, відправивши його фото за допомогою спеціальної форми на сайті.

Оцінка монет

Пропонуємо продати монети у Києві за найкращою ціною. Ми не залишимо поза увагою жоден екземпляр. Кожен виріб оглядається справжніми фахівцями з використанням спеціалізованого обладнання. Звертайтеся до нас: ми купимо у вас поодинокі екземпляри або навіть повноцінні колекції.