Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Конфіденційність

Ломбард швейцарських годинників "Циферблат" з повагою ставиться до інтересів клієнтів і цілком орієнтований на задоволення їхніх потреб. Індивідуальний підхід до кожного підписника і сувора політика конфіденційності нашої компанії гарантують безпеку наданої інформації та нерозголошення персональних даних стороннім особам. Ми цінуємо довіру, яку надають нам клієнти, надаючи особисту інформацію в електронному вигляді, і використовуємо її винятково в рамках правових норм.

Обробка інформації

Ломбард "Циферблат" беззаперечно усвідомлює важливість конфіденційної інформації, підпорядковується законодавчим нормам щодо нерозголошення персональних даних. Діяльність підприємства відповідає вимогам директив Євросоюзу щодо обробки та збереження інформації, що збирається. Ломбард формує інформаційну базу з метою належного, своєчасного та коректного надання послуг своїм клієнтам, гарантує захист від несанкціонованого доступу до персональних даних третіх осіб та унеможливлює розголошення інформації про підписників. Представлена технічна інформація (збирається автоматично), персональні дані (ім'я користувача, електронна адреса, інша контактна інформація) необхідні для:

  • створення акаунта
  • ідентифікації користувача
  • забезпечення доступу до ресурсів сайту
  • здійснення зворотного зв'язку з клієнтом
  • надання клієнтської та технічної підтримки
  • можливості придбання або продажу товарів і послуг.

Надаючи свою персональну інформацію, клієнт висловлює повну згоду з розробленою політикою конфіденційності.

Ми бережемо свою бездоганну репутацію, виявляємо сумлінне і лояльне ставлення до клієнтів, забезпечуємо доступність і надійність послуг, а також високу якість обслуговування.

Дотримуючись вищевикладеної політики конфіденційності щодо наших клієнтів, запобігаючи поширенню персональних даних, ломбард швейцарських годинників "Циферблат" проявляє свою повагу і турботу про клієнтів.

З повагою,
Адміністрація ломбарду годинників "Циферблат"