Контакти в Эвропі.

Працюємо в Європі

Працюємо в Європі

З 1 травня 2022 року наша компанія розпочинає роботу в країнах Євросоюзу з головним офісом у Берліні (Німеччина). В Україні ми працюємо на ринку викупу швейцарських годинників, брендових ювелірних виробів, діамантів та дорогоцінного каміння з 2007 року. За цей час нами накопичено величезний досвід з комісійного продажу предметів класу «люкс» як в Україні, так і в усьому світі, яким ми готові поділитися з Вами.

Оцінити годинник

Нашим клієнтам, які знаходяться на території ЄС, ми готові запропонувати як терміновий викуп, так і комісійний продаж годинників, діамантів та ювелірних виробів на максимально вигідних умовах.

Ми можемо викупити Ваші цінності у Берліні, також можливий виїзд нашого представника до будь-якої точки ЄС.

Клієнтам - громадянам України, які перебувають на даний час на території ЄС, бажаючим отримати максимальну суму за свої цінності та мають час та можливість для самостійного продажу, ми готові надати безкоштовну консультацію щодо найбільш оптимальної схеми продажу з отриманням максимальної ціни, юридично правильним оформленням угоди та дотриманням заходів безпеки при реалізації дорогих предметів

Контакти в Євросоюзі

Німеччина, Берлін