Скупка годинників у Києві. Терміновий викуп швейцарських годинників

Продати годинник

Скупка годинників – послуга від компанії «Циферблат», завдяки якій ви зможете оперативно отримати значну суму грошей. Ми пропонуємо максимально вигідні умови викупу для клієнтів та повну конфіденційність. Для вашої зручності викуп годинника здійснюється нашою компанією в режимі 24/7, без перерви і вихідних.

Коштовний швейцарський брендовий годинник – не лише символ багатства та надійності, а й правильна інвестиція. Їх можна здати в скупку за потреби. У всі часи ці аксесуари виготовляли найкращі майстри. Брендові хронометри вже давно стали предметом захоплення та об'єктом для колекціонування.

Скупка годинників – які фактори впливають на вартість?

Елітні екземпляри від всесвітньо відомих світових брендів приваблюють колекціонерів, які займаються скупкою годинників. Такі хронометри відрізняються бездоганним стилем, надійністю та зразковою якістю. Оригінальні вироби високо цінуються у всьому світі, тому продати годинник не важко. Головне - вибрати перевірену компанію, що займається викупом годинників за вигідною клієнту ціною.

На оцінку впливають кілька факторів.

 • Бренд і модель годинника Найвідоміші торгові марки встигли зарекомендувати себе серед покупців. Нашою компанією здійснюється викуп таких брендів, як Rolex, Ulysse Nardin, Audemars Piguet, Breguet, Zenith, Bovet та інші. З повним списком торгових марок для придбання годинника можна ознайомитись на сайті.
 • Технічний та візуальний стан екземпляра. Нами здійснюється викуп нових виробів (можливо отримати до 95% ринкової вартості) та моделей з дефектами, технічними несправностями.
 • Наявність документів, оригінальної коробки. Ці фактори піднімають вартість хронометра у скупці.

Якщо говорити про викуп, дуже цінуються швейцарські екземпляри із лімітованих колекцій, старовинні моделі. Однак викуп таких виробів може становити інтерес виключно для колекціонерів. У звичайній покупці їх можуть недооцінити та запропонувати занижену вартість.

Через руки наших фахівців пройшло чимало антикваріату, фірмових моделей з обмеженого тиражу, тому ми завжди об'єктивно оцінюємо будь-який виріб та пропонуємо його реальну ціну. Наш ломбард годинників здійснює викуп хронометрів безпечно, за вигідною для вас вартістю.

Викуп годинника – як відбувається процедура?

Викуп годинника здійснюється максимально просто і комфортно для клієнта. Для цього вам навіть не доведеться покидати стіни будинку чи офісу.

 • Ви зв'язуєтесь з нами будь-яким зручним способом. Це можна зробити за допомогою заповнення спеціальної форми зворотного зв'язку. Також можна просто зателефонувати нам за контактними номерами телефонів або написати в месенджері.
 • Ви надсилаєте нам якісні фото виробу з кількох ракурсів. Для оцінки та подальшого викупу швейцарського годинника нам необхідні фотографії виробу та документів (якщо такі є), що підтверджують їх оригінальність.
 • Ми пропонуємо Вам реальну вартість. Фахівці здійснять оцінку виробу. Потім ми зв'яжемося з вами, щоб оголосити його ціну та з'ясувати деталі викупу.
 • Викуп за максимально вигідних умов. Скупка годинника здійснюється після попередньої бесіди, в ході якої ми уточняємо шляхи доставки та зручний для вас спосіб оплати.

Оцінка швейцарських хронометрів перед викупом здійснюється швидко (близько 10 хвилин). За успішної угоди клієнт отримує суму в день звернення. Нами розглядається викуп будь-яких моделей – з коробкою та документами або без, масові та ексклюзивні, вінтажні, б/в та нові. Скупка неможлива, якщо клієнт надав копію, виріб сумнівного походження та/або невідомого бренду.

Оцінити годинник

Скупка годинників – чому варто звернутися до Циферблату?

Компанія «Циферблат» здійснює викуп швейцарських годинників з 2007 року і за цей час встигла зарекомендувати себе як надійну та сумлінну компанію. Ми надаємо максимально вигідні для клієнта умови викупу

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте:

 • оперативну оцінку годинника перед викупом – не більше 10 хвилин;
 • гроші в день звернення – ви можете отримати одразу до 100 тис. доларів, якщо сума викупу вища, умови обговорюються в індивідуальному порядку;
 • гарантовано об'єктивне оцінювання та хороші ціни за викуп – ми платимо вище за ринок;
 • анонімність – кожне звернення до нашої компанії конфіденційно;
 • безпека – кожна угода оформляється офіційно.

Фахівці, які займаються оцінкою та скупкою хронометрів, завжди запропонують вам вигідні умови. Якщо ви шукаєте надійну компанію, яка здійснить викуп годинників виробництва Швейцарії – звертайтесь до «Циферблату». Ми запропонуємо найкращу ціну та проведемо процедуру викупу швидко та безпечно!