Продати діаманти за найкращою ціною.Викуп діамантів у Києві

Продати діаманти

Ми оцінюємо діаманти, ґрунтуючись на чотирьох параметрах:

  • Вага. Вимірюється в каратах (1 карат = 0,2 г). Для визначення ваги діаманту ломбард використовує каратні ваги або лупу 10-кратного збільшення.
  • Особливості кольору. Ціну визначає їх колір: він може змінюватись від світло-блакитного до коньячного відтінку. Найдорожчим вважається безбарвний діамант: він не забарвлений додатковими домішками.
  • Чистота. Відіграє основну роль при оцінюванні дорогоцінного каміння. Найдорожчі не мають сторонніх включень, тріщин та бульбашок. Ідеально чисті вироби зустрічаються вкрай рідко, їх ціна на порядок вища за інші.
  • Ограновування. Гемологи оцінюють якісність полірування, пропорцію та симетрію граней.

Оцінювання прикрас вимагає уважного підходу, для отримання точної ціни краще звернутися до професійного ломбарду. Заклади без наявності спеціальної техніки та навчених фахівців визначають вартість за вагою та пробам всього виробу. Золоті прикраси з коштовним камінням вигідніше здавати в ломбарди, які надають послугу оцінювання.

Онлайн-оцiнка

Про нас

У нас ви зможете подати заявку онлайн та дізнатися попередню вартість вашого виробу. Враховуйте, що на фото не завжди вдається розглянути дрібні деталі, тому остаточна ціна може відрізнятися від попередньо оголошеної. Щоб вартість була максимально точною, детально опишіть всі нюанси у формі на сайті.

Наш ломбард проводить швидку оцінку: ми гарантуємо вам найвищу ціну та прозорі умови. Ви можете продати діамант або будь-яке інше коштовне каміння.

Особливий плюс нашої компанії: безкоштовна оцінка прикрас та оголошення попередньої вартості в режимі онлайн.

Крім цього, ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • конфіденційність;
  • оперативна відповідь на заявку;
  • високу вартість.

Ми не занижуємо ціни, намагаємось забезпечити прозорі умови для своїх клієнтів. На відміну від деяких конкурентів, які завищують оцінку, а при візуальному огляді опускають ціну до 50% від початкової (своєї) ціни озвученої по телефону.

Звертайтеся до нас: ваші прикраси потраплять у надійні руки і ви отримаєте справедливу ціну!