Продати Ювелірні прикраси. Найкраща ціна

Продати ювелірні вироби

Продати прикраси вигідніше у Циферблат. Чому? Головна відмінна риса нашого ювелірного та годинникового центру в тому, що ми приймаємо брендові, елітні та над дорогі прикраси за ціною виробу, а не брухту. Наша компанія оцінює кожен екземпляр як предмет мистецтва, тому ви гарантовано отримаєте більше грошей за ювелірні прикраси, ніж у звичайних широко профільних ломбардах.

Як продати ювелірні прикраси

Продати нескладно – важче продати дорого. Циферблат з 2007 року скуповує золоті вироби та дорогоцінне каміння, тому пропонуємо співпрацю, яка принесе користь обом сторонам.

Ми купуємо та приймаємо на комісію:

 • Ювелірні вироби, прикраси відомих брендів, таких як Van Cleef & Arpels, Tiffany & Co., Cartier, Chopard, Bvlgari та інші у будь-якому стані;
 • Елітні прикраси з дорогоцінним камінням: діаманти, сапфіри, рубіни, смарагди і т.д.
 • Дорогоцінності, що вийшли з моди;
 • Вироби з технічними несправностями (з дефектами або забрудненнями), при цьому ми однаково оцінюємо прикрасу як ювелірну одиницю, а не брухт.
 • Браслети, сережки, намиста, каблучки, підвіски, ланцюжки, запонки, ювелірні набори.

Ювелірні вироби в Україні бажано продавати перевіреним організаціям. Продаючи нам, ви отримуєте безпеку угоди. У нашому центрі працюють професійні оцінювачі, які знають, якою є реальна ціна ювелірної прикраси.

Продати прикраси та золото вигідно у Циферблат

Щоб продати ювелірні вироби, насамперед потрібно зрозуміти, з ким краще співпрацювати. Наш ювелірний центр пропонує вам чудові умови:

 • Оцінити прикраси ви можете, не виходячи із дому. Скористайтеся сервісом онлайн-оцінки і вже за 10 хвилин дізнаєтеся попередню вартість;
 • Підсумкова ціна озвучується у нашому центрі. Офіси розташовані зручно, поряд із метро;
 • Працюємо 24/7, забезпечуємо повну конфіденційність;
 • Завжди обговорюємо ціну, щоб вигідно було як клієнту, так і нам;
 • Виплата грошей одразу на місці, без довідок та додаткових документів.

Продати золоті та ювелірні прикраси ви можете у Києві та великих містах України (Харків, Дніпро, Одеса).

Оцінити прикраси

Як відбувається співпраця

Ми цінуємо ваш час та пропонуємо розпочати співпрацю з оцінки ювелірного виробу. Онлайн-оцінка ломбарду безкоштовна, і ні до чого не зобов'язує. Щоб дізнатися попередню вартість вам необхідно зробити якісне фото екземпляра та вказати бренд виробу. Чим краще буде фото, тим точніше робимо оцінку. Зазвичай час оцінювання займає трохи більше 10 хвилин. Відповідь про ціну прийде на пошту, месенджер або, за бажанням, вам особисто передзвонить наш фахівець.

Якщо ціна вас влаштовує і ви хочете продати прикрасу нам, потрібно прийти в наш офіс. Ми розташовані в центрі міста, тому знайти нас можна без зайвого клопоту. Оцінювач візуально огляне виріб та скаже остаточну суму. Оцінка ювелірних виробів з дорогоцінним камінням та діамантами проводиться нашим гемологом.

Які фактори впливають на ціну:

 • Тип ювелірних прикрас;
 • Метал та проба виробу;
 • Наявність дорогоцінного каміння, ограновування;
 • Бренд.

Ми також скуповуємо над дорогі, колекційні, рідкісні коштовності. Для укладання угоди потрібно лише паспорт.

Додаткові послуги

Ломбард Циферблат більше 13 років займається викупом та продажем ювелірних прикрас. У нас ви також можете оформити вигідний кредит під заставу ювелірних виробів та здати прикраси на комісійний продаж.

Звертайтеся до Циферблату, і ви будете задоволені, що вирішили з нами співпрацювати. Ми працюємо на рівних умовах із клієнтами і завжди знаходимо варіант, який подобається і продавцю, і нам.

Усі бренди прикрас