Закласти годинник - гроші під заставу швейцарського годинника

Закласти годинник
та прикраси

Вигідно закласти швейцарський годинник у ломбарді Циферблат.

Ми розглядаємо всі швейцарські годинники, як б/в, так і нові. Оцінка проводиться у двох варіантах:

  • Попередня online оцінка. Ви надсилаєте фотографію годинника, і наш експерт проводить первинний огляд. Всі деталі ви можете обговорити з фахівцем без особистого відвідування офісу;
  • Візуальний огляд годинника. Відбувається у нашому офісі. На цьому етапі майстер перевіряє технічний стан екземпляра, документи та оголошує остаточну вартість виробу.

Кредит під заставу швейцарських годинників у нашому ломбарді, це зручний спосіб отримати кошти, без процедури схвалення та перевірок банківської системи. Ми надаємо до 60% від ринкової вартості виробу. Відсоток виплати безпосередньо залежить від якості та технічного стану годинника.

Як закласти годинник у ломбард у Києві?

Точно у перевірених ломбардів, із гарною репутацією. Ми працюємо у великих містах України з головним офісом у Києві. Усі заставні договори ми підтверджуємо документально та працюємо лише у правовому полі України.

Умови кредитування:

  • Мінімальний термін застави – від 10 днів. Виплата за відсотками до 14 днів становить 0,25% на день, понад цей термін – 6% на місяць;
  • Отримати гроші під заставу годинника можуть лише повнолітні громадяни України. Для оформлення кредиту потрібно лише паспорт та сертифікат, що підтверджує справжність екземпляра.

Ми укладаємо договір, де вказується термін позики та сума, що виплачується клієнту. Так ви можете бути впевненими, що угода офіційна та легальна. Вся процедура оформлення позики займає трохи більше 20 хвилин.

У Циферблаті ви можете отримати суму до 100 тисяч доларів на день звернення. Якщо вартість майна вища, угода укладається за попередньою домовленістю.

На ринку велика кількість ломбардів, які пропонують подібні послуги. Вибір за вами. Потрібна позика за лояльними відсотками – телефонуйте в «Циферблат».

Процедура застави годинника:
  • Вигідна відсоткова ставка, дозволяє без труднощів викупити свій годинник назад;
  • Безкоштовна експертиза швейцарського годинника. Гроші видаються того ж дня, відразу після оформлення договору.;
  • Погодження суми за 20 хвилин. Ми прислухаємось до наших клієнтів та враховуємо вашу думку під час обговорення остаточної вартості годинника;
  • Працюємо прозоро, штучно не занижуємо вартість годинника. Якщо екземпляр вартий, ми пропонуємо максимальну суму.
  • Анонімність.

Кредити під заставу годинника потрібно брати з обережністю. Якщо бажаєте на якийсь час розлучитися зі своїм годинником, вибирайте ломбард з вигідними умовами кредитування. Ми пропонуємо взаємовигідну, прозору співпрацю без підводного каміння та штрафів.

- Залишились питання?
- Дзвоніть!