Швейцарські годинники

iconФільтри

Фільтри

Бренд icon
Для кого icon
Стан icon
Наявність icon
Документи icon
Коробка icon
Ремінець icon
Матеріал корпусу icon
Местонахождение icon

Ювелірні прикраси

Подивитися
img

Монети

Подивитися
img
icon
icon
icon
Audemars Piguet Jules Audemars Ultra Thin
icon
Документи в комплекті
icon
Коробка в комплекті
Audemars Piguet
Jules Audemars Ultra Thin
REF: 15180OR.OO.A088CR.01
499 000 ₴

Ювелирные украшения

Посмотреть
img

Монеты

Посмотреть
img

Audemars Piguet

Шедеври Годинникового Мистецтва з Ле Брассю

Audemars Piguet – це один з найбільш впізнаваних та поважних виробників швейцарських годинників, історія яких налічує понад 140 років. Заснована в 1875 році Жюлем Луї Одемаром та Едвардом Августом Піге, мануфактура зарекомендувала себе як творець інноваційних та якісних механізмів.

Легендарні колекції, такі як Royal Oak та Royal Oak Offshore, стали еталоном сучасного дизайну та технічного вдосконалення. Сміливі геометричні форми, якісні матеріали та бездоганне виконання – візитна картка Audemars Piguet.

Особлива увага в мануфактурі приділяється деталям. Годинники Audemars Piguet – це не просто предмет розкоші, це шедевр мистецтва, в якому кожен елемент відображає пристрасть і майстерність своїх творців.

Завдяки бездоганній репутації та незаперечній якості, годинники Audemars Piguet обирають багато зірок та відомих особистостей, таких як Леонардо ДіКапріо, Серена Вільямс та Арнольд Шварценеггер.

Відвідавши ломбард "Циферблат", ви отримаєте можливість доторкнутися до легендарних годинників Audemars Piguet та відчути атмосферу швейцарського годинникового мистецтва.