Купить или продать часы Cartier оригинал в Киеве

Швейцарські годинники

iconФільтри

Фільтри

Бренд icon
Для кого icon
Стан icon
Наявність icon
Документи icon
Коробка icon
Ремінець icon
Матеріал корпусу icon

Ювелірні прикраси

Подивитися
img

Монети

Подивитися
img
icon
icon
icon
Cartier Pasha 42
icon
Документи в комплекті
icon
Коробка в комплекті
Cartier
Pasha 42
REF: W3019551
242 500 ₴

Ювелирные украшения

Посмотреть
img

Монеты

Посмотреть
img

Cartier

Ікона Світової Ювелірної та Годинникової Індустрії

Cartier – ім'я, яке заслужено стоїть поруч із найвідомішими брендами світу. Заснований у 1847 році у Парижі Луї-Франсуа Картьє, бренд швидко завоював популярність завдяки своїм унікальним та якісним ювелірним виробам.

Проте Cartier - не лише ювелірний дім. З часом компанія розпочала виробництво високоякісних годинників, які швидко стали символом статусу та розкоші. Циферблати з римськими цифрами, коронка у вигляді сапфіра та бездоганна якість виконання стали візиткою годинників Cartier.

Дизайни Cartier часто були настільки інноваційними, що визначали модні тенденції у всьому світі. Класична колекція "Tank", натхненна формою бойових машин, стала однією з найбільш впізнаваних моделей у годинниковому світі.

Знаменитості та королівські особи, такі як Грейс Келлі, Одрі Хепберн та багато інших, віддавали перевагу прикрасам та годинникам Cartier, що ще більше закріпило репутацію бренду як символу елегантності та розкіші.

Сьогодні Cartier продовжує свою багаторічну традицію, поєднуючи незмінну майстерність з сучасними технологіями. Купуючи годинники чи прикраси Cartier, ви отримуєте не лише предмет розкоші, але й частинку історії мистецтва.