Купить или продать часы Girard Perregaux оригинал в Киеве

Швейцарські годинники

iconФільтри

Фільтри

Бренд icon
Для кого icon
Стан icon
Наявність icon
Документи icon
Коробка icon
Ремінець icon
Матеріал корпусу icon

Ювелірні прикраси

Подивитися
img

Монети

Подивитися
img
icon
icon
icon
Girard Perregaux Traveller WW.TC
icon
Документи в комплекті
icon
Коробка в комплекті
Girard Perregaux
Traveller WW.TC
REF: 49700-21-631-BB6C
236 000 ₴

Ювелирные украшения

Посмотреть
img

Монеты

Посмотреть
img

Girard-Perregaux

Традиції та Інновації в Годинниковій Індустрії

Однією з найдавніших годинникових мануфактур у світі є Girard-Perregaux. Заснована у 1791 році, компанія здобула популярність завдяки своєму інноваційному підходу до годинникового дизайну та бездоганної майстерності.

Girard-Perregaux завжди відзначалася стремлінням до технічної досконалості. Їхні механізми та унікальні комплікації, такі як турбійон з трьома золотими мостиками, визнані в годинниковому світі як витвори мистецтва.

Дизайн годинників Girard-Perregaux є симбіозом класики та сучасності, де кожен елемент циферблату ретельно продуманий. Багато з їхніх моделей стали іконами в годинниковій індустрії, за популярністю нарівні з іншими великими брендами.

Від моменту свого заснування, Girard-Perregaux завжди дотримувалася принципів автентичності, відданості традиціям та інноваційності. Ця філософія зробила їх однією з найбільш поважних мануфактур у годинниковому світі.

Сьогодні годинники Girard-Perregaux продовжують захоплювати поціновувачів світового годинникового мистецтва своєю бездоганною якістю, стильним дизайном та безсмертною елегантністю.