Швейцарські годинники

iconФільтри

Фільтри

Бренд icon
Для кого icon
Стан icon
Наявність icon
Документи icon
Коробка icon
Ремінець icon
Матеріал корпусу icon
Местонахождение icon

Ювелірні прикраси

Подивитися
img

Монети

Подивитися
img
icon
icon
icon
Panerai Radiomir Black Seal
icon
Документи в комплекті
Panerai
Radiomir Black Seal
REF: PAM 183
149 500 ₴

Ювелирные украшения

Посмотреть
img

Монеты

Посмотреть
img

Panerai

Втілення Італійської Елегантності та Швейцарської Точності

Місто Флоренція у 1860 році стало колискою для бренду Panerai, коли Giovanni Panerai відкрив там свій перший магазин годинників. Від невеликої крамниці до світового рівня виробника годинників, Panerai пройшла шлях розвитку, сповнений інновацій та досягнень.

Особливо цінується Panerai за її неповторний дизайн: великі корпуси годинників, характерний циферблат і запатентовані захисні механізми для заводної головки. Історичні моделі, такі як Radiomir та Luminor, народилися з вимог військового флоту і з часом стали іконами годинникової індустрії.

Від днів співпраці з італійськими військово-морськими силами до сучасних часів, Panerai поєднує італійський стиль з швейцарською годинниковою технікою. Кожна модель є втіленням сміливості, технічної новаторськості та стильного дизайну.

У ломбарді "Циферблат" ми глибоко цінуємо культуру та якість, яку представляє Panerai. Тут ви можете ознайомитись із моделями цього легендарного бренду, отримати консультацію та придбати годинники, які служитимуть вам вірою та правдою, за вигідною ціною.